ePUAP
Reklamuj Czaplinek
MAPA GMINY
PUNKTY ADRESOWE
REJESTR DZIAŁALNOŚCI REGULOWANEJ
Aktualności
Połowa ferii zimowych za nami!
Autor: Wioleta Dąbek - CzOK   
26.01.2015.

Czytaj całośćCzas ferii zimowych płynie nieubłagalnie szybko. Półmetek beztroskiego wypoczynku już za nami. Codzienne spotkania dzieci i młodzieży w CzOK dostarczają im wielu wrażeń i nowych doświadczeń. Dziś poznały świat Japonii i Chin.

Zmieniony ( 26.01.2015. )
Czytaj całość
 
Informacja z V Sesji Rady Miejskiej
Redaktor: Katarzyna Trzcińska   
26.01.2015.
Czytaj całość W dniu 21 stycznia 2015 r. odbyła się V Sesja Rady Miejskiej w Czaplinku. Sesję prowadził Pan Wacław Mierzejewski – Przewodniczący Rady Miejskiej.
Zmieniony ( 26.01.2015. )
Czytaj całość
 
Międzymiastowa Liga Piłki Siatkowej
Autor: Krzysztof Rosiak   
26.01.2015.
KS "IRAS AGROFREEZE" Czaplinek oraz Gmina Czaplinek zapraszają na Wielki Finał Międzymiastowej Ligi Piłki Siatkowej, który odbędzie się 31.01.15r. roku od godziny 12.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Czaplinku przy ul. Wałecka 49.
W pierwszej kolejności rozegrane zostaną dwa półfinały w których zmierzą się:

I półfinał - Rich - Trans Czaplinek - Metaltech Mirosławiec

II półfinał - Styler Karsibór - The Killers

Po rozegraniu obu półfinałów drużyny przystąpią do meczu o 3 - miesjce oraz Wielkiego Finału II edycji Międzymiastowej Ligi Piłki Siatkowej.

Serdecznie wszystkich zapraszamy, gwarantujemy dużo emocji, zaciętą rywalizację oraz dobrą muzykę!!!
Zmieniony ( 26.01.2015. )
 
Egipt - 4 dzień ferii w CzOK
Autor: Ewa Tamulewicz - CzOK   
23.01.2015.

Czytaj całośćDzisiaj feriowicze mogli zapoznać się z Egiptem, największe zainteresowanie budziły oczywiście opowieści o starożytnym Egipcie, same dzieci bardzo dużo wiedziały o tajemniczych piramidach, faraonach i bogach. Opowiadaliśmy także o współczesnym życiu i kulturze Egipcjan, o dziecięcych zabawach, ale także o obowiązkach młodych Egipcjan, którzy wykorzystując swoją historię dziś stawiają przede wszystkim na turystykę.

Zmieniony ( 26.01.2015. )
Czytaj całość
 
I miejsce OSP Czaplinek w kategorii Najaktywniejsza Jednostka OSP
Autor: Referat Planowania, Rozwoju Gospodarczego, Turystyki i Promocji   
23.01.2015.

Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie dokonał komisyjnej oceny wyników IX edycji Programu „Strażacy w Honorowym Krwiodawstwie – Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”.
Miło nam poinformować, że Jednostka OSP w Czaplinku zajęła I miejsce na szczeblu okręgowym w kategorii „Najaktywniejsza Jednostka OSP”, dzięki czemu zakwalifikowała się do oceny krajowej.

Zmieniony ( 23.01.2015. )
Czytaj całość
 
Dzień Babci i Dziadka w PZERiI
Autor: PZERiI   
23.01.2015.

Czytaj całość22 stycznia 2015 r. na spotkaniu w PZERiI w Czaplinku gościły wśród emerytów, rencistów i inwalidów radość, optymizm i pogoda ducha.
Z okazji Dnia Babci i Dziadka 90 klubowiczów spotkało się przy pięknie udekorowanych stołach z domowymi wypiekami ciast, słodyczami i owocami.

Zmieniony ( 23.01.2015. )
Czytaj całość
 
KONKURS PARY PREZYDENCKIEJ DLA SAMORZĄDÓW
Autor: Katarzyna Szlońska - Sekretarz Gminy Czaplinek   
23.01.2015.

Gmina Czaplinek zgłosiła swój akces w III edycji konkursu ogłoszonym przez Parę Prezydencką pn. „Dobry Klimat dla Rodziny” w kategorii SAMORZĄD PRZYJAZNY SENIOROM.
Celem konkursu jest  wyróżnienie jednostek samorządu terytorialnego (gmin, powiatów i województw), realizujących cele polityki rodzinnej poprzez podejmowanie szczególnie wartościowych działań na rzecz rodzin, zwanych dalej „inicjatywami” oraz  identyfikacja, prezentacja i promocja dobrych praktyk dotyczących wspierania rodzin przez jednostki samorządu terytorialnego. 

 

Zmieniony ( 23.01.2015. )
Czytaj całość
 
Ferie z harcerzami
Autor: Danuta Łysko - ZHP Komenda Hufca Czaplinek   
23.01.2015.

Czytaj całość Ostatnie dni ferii z harcerzami to szereg atrakcji dla uczestników obozu. We wtorek w godzinach popołudniowych dzieci pojechały do kina do Piły na film „Paddington”. W kinie czekały na dzieci ciekawe konkursy z nagrodami. W środę miało miejsce uroczyste przyrzeczenie harcerskie jednego z uczestników obozu, Łukasza, a następnie odbył się wieczorny bieg patrolowy.

Zmieniony ( 23.01.2015. )
Czytaj całość
 
Feriowicze w CzOK Indianinami!
Autor: Janina Gąszcz - Dyrektor CzOK   
22.01.2015.

Czytaj całośćDzisiejsza podróż dookoła świata zaprowadziła nas do wioski indiańskiej wielkich równin Ameryki Północnej. Przychodzące dzieci witały się gestem indiańskim, czekała na nich mini prezentacja multimedialna o życiu Indian. Młodzi uczestnicy ferii poznali również sposób polowań na bizony i inne zwierzęta, otrzymali indiańskie imiona i pomalowano im twarze – mieliśmy np. wodza ”ognista strzała”, czy dziewczynę o imieniu „wschodzące słońce”.

Zmieniony ( 23.01.2015. )
Czytaj całość
 
DOTACJE NA PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW I SZAMBA
Redaktor: Dariusz Sapiński   
16.01.2015.
Czytaj całość Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb oraz podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego.
Zmieniony ( 16.01.2015. )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 78